Hakkımızda

Dijital Telsiz ve Haberleşme Hizmetleri Limited ŞirketiBilgi Teknolojileri İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bir şirket olup; Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmeti sağlamaktadır. Tedarik, uygulama ve müşteriye özel kurulum geniş bilgi ile hizmet en üst düzeyde sağlamak için İstanbul ve Marmara Bölgesinin yanı sıra Türkiye’nin her iline OKTH sistemi kurmakta, istediğiniz iller yada bölgeler arasında da telsiz iletişimi sağlayarak Türkiye’de ilk ve öncü kuruluşdur.

 Telsiz ve ekipmanları satışı için Motorola Ana Bayiliği ve Kenwood Bayii Partner olarak siz müşterilerimizin ihtiyacı olan yenilikçi çözümler sunma konusunda uzmanlık ve başarı sağlamıştır. Motorola’nın ödüllü telsizler ve uygulamaları ile portföyünü geliştirmiş, yaptığı hizmet edindiği misyon ile  işletmelerin ve kurumların telsiz haberleşme ihtiyaçlarına  başarılı çözümler sunarak sektöründe lider kuruluş olmuştur.

 Dijital Telsiz ve Haberleşme Hizmetleri Ltd. Şti.  Telsiz piyasasında olmasına rağmen, geniş bant kablosuz haberleşme çözümleri konusunda da Ar-Ge çalışmaları yapmaktadır. Tüm Türkiye genelinde okth analog ve dijital telsiz altyapı hizmetlerimiz vardır.

 Dünya’nın herhangi bir ülke yada ülkelerinde telsiz haberleşme alt yapı çözümleri sunan Dijital Telsiz Firması aynı zamanda Bina içi kablosuz haberleşme ve telsiz iletişimi de sağlamaktadır.  Noktadan noktaya ve noktadan-çok noktaya genişbant ağları ve hizmetlerinin genişletilmesi için ideal bir teknolojidir. Ekonomik, uzun vadede ücretsiz ve güvenlik açısından %100 kriptolu iletişim sağlar.

 OKTH:  Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmeti sağlayan OKTH işletmecileri arasında verdiği hizmet kalite ve ekonomik çözümleri birleştirmesiyle rakiplerinden ayrılmıştır. Geniş alan haberleşme konusunda Ar_Ge çalışmaları ile Türkiye’de hatta Dünya’da ilk projelere imza atmıştır. Cep telefonu ile telsiz ağınızdaki konuşmaların takibi bunlardan sadece biridir. Daha fazla ayrıntı için Altyapı Çözümleri sayfamımız ziyaret etmenizi öneririz.

 SERVİS:   Her marka model telsizlerin yetkili servis merkezi olan Dijital Telsiz ve Haberleşme Hizmetleri Ltd Şti;  tüm müşterilerine kesintisiz hızlı kaliteli servis hizmeti sunmaktadır. Telsiz serviste olduğu süre 2 iş gününü geçmeyecek olmasına karşın isteğe göre yedek telsiz verilip, servis bekleme süresinde kullanıcıların telsiz’siz kalmaması konusunda ücretsiz destek ve hizmet sağlamaktadır. Ayrıca, Teknik Servis Araç Filomuz gerekirse direk telsiz servis ihtiyacı olan firma yada kurumlara gidip, tamir ve bakım çalışmaları yapmak için donatılmıştır. Deneyimli teknik mühendisleri tarafından Türkiye’nin 7 bölgesine hizmet yapılmaktadır.

 SATIŞ:  Dijital Telsiz Ltd Şti., satış personelleri, donanımlı ve profesyonel iki yönlü telsiz iletişim konusunda eğitilmişlerdir. Ekibimiz Motorola, Vertex, Kenwood, Hyt markaları ile igili aldığı eğitim, güncel bilgiler ve altyapı çözümleri için en doğru bir şekilde müşterilerimizi bilgilendirmekte ve bu bilgiler ışığında doğru bir şekilde yönlendirmektedirler.. Kaliteli iletişim ve uygun fiyatlı  güvenilir çözümler oluşturarak müşteri ihtiyaçlarını kurmak satış takımımızın görevi olup, bu yeteneklerini geliştirmek için teknik servis bünyemizdeki mühendisler ile devamlı irtibat halinde olup; güncel teknolojiyi takip etmektedirler.

 KİRALIK: Telsiz kiralama hizmetleri sağlayan firmamız, uzun vadeli yada kısa vadeli telsiz iletişim çözümleri sunmaktadır. Geniş alan telsiz haberleşme altyapılara sahip Dijital Telsiz ve Haberleşme Hizmetleri Ltd. Şti. telsiz kiralama ve altyapı çözümleri ile rakipsiz kaliteli ekonomik ve teknolojik çözümler sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir