Okth Sistemi

Okth Sistemi                     okth.vizyontelsiz.

Okth (ortak kullanımlı telsiz hizmetleri) sistemiyle lokal alan veya  geniş alan haberleşme imkanı sağlamaktadır.Okth bilgi teknolojileri kurumunun bilgisi ve izniyle röle sistemi alt yapısı kurulumu yapılarak çalışmaktadır.Bu sistem sayesinde çok zor lokal alanlarda bile rahatlıkla görüşme sağlanabilmekte, en dip alanlarda bile ses sorunsuz iletilmektedir..Lokal alan örnekleri;avm ler, avm otoparkları, inşaatlar,iki kule, tüneller, çok katlı bodrum katları vb. gibi alanlardır.

Geniş alan haberleşme imkanı sayesinde bulunduğunuz il içinde nerde olursanız olun iletişiminiz asla kesilmeden devam eder.En zorlu alanlarda bile sesisiniz karşı tarafa net ve anlaşılır gitmektedir.Okth sistemiyle telsiz kullanıcılarına kalıcı çözüm sunulmakta ve iletişimle ilgili sorunlar ortadan kaldırılmaktadır.

Okth sisteminin sağladığı en büyük avantajlardan biri gps sistemidir.Dijital telsizlerde bulunan gps sistemi ile röle aktarıcı sistemi sayesinde konuştuğunuz kişinin nerde olduğunu görebilir, elinizde bulunan telsiz ekranlı ve tuşlu ise istediğiniz kadar mesaj gönderebilir,çalınması durumuna telsizi kullanıma kapatabilmektedir. Şifreli haberleşme sayesinde 3.kişiler sizin ne konuştuğunuzu duyamamaktadır.

Sistem kurulumu öncesi uzman kadro tarafından saha keşif çalışması yapılarak alanın hassas alanlar tespit edilerek anten ve rölenin kurulacağı alan belirlenir.Sistem kurulumu sonrası her noktadan deneme yapılarak kontrolleri gerçekleştirilir.Gün için de çıkabilecek sorunlara karşın müşteri ücretsiz telefon desteği veya acil müdahale desteği alabilmektedir.Detaylı bilgi için Bize ulaşın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir